Sesja wizerunkowa w Warszawie – Michał

zdjęcia porterowe biznesowe warszawa

Zdjęcia wizerunkowe to podstawa budowania własnego PR w świecie zawodowym. Fotografia i wizerunek w niej zawarty pozostają w pamięci, mogą zatem skutecznie i wielokrotnie oddziaływać na innych i na nasze relacje zawodowe. Często zdjęcie decyduje o pierwszym wrażeniu oraz o tym czy budzimy zaufanie oraz pozytywne emocje wśród potencjalnych partnerów biznesowych i pracodawców.

Z takim właśnie celem przyszedł do mnie Michał. Potrzebował zdjęć wizerunkowych, które uwydatnią jego wygląd, cechy charakteru i profesjonalizm.

Michał jest przedsiębiorcą, prowadzi własną firmę. Pragnie odświeżyć stronę internetową i konta na portalach społecznościowych. Sesję zdjęciową zrealizowaliśmy w centrum Warszawy w pobliżu Placu Grzybowskiego. W czasie sesji biznesowej skupiłam się na robieniu jak największej ilości portretów (od dawna wiadomo, że portret najbardziej skutecznie odzwierciedla wizerunek i charakter przedstawianej osoby). Z racji zawodu Michała, postawiliśmy na kilka klasycznych ujęć oraz parę naturalnych kadrów „w czasie pracy”.

Jeżeli jesteście ciekawi efektów Naszej współpracy to koniecznie zapraszam do oglądania 🙂

Jeden komentarz do “Sesja wizerunkowa w Warszawie – Michał”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Call Now Button