Sesja biznesowa w Warszawie z Michałem

sesja biznesowa portretowa

Zdjęcia biznesowe to podstawa budowania własnego wizerunku w świecie zawodowym. Fotografia i wizerunek w niej zawarty pozostają w pamięci, mogą zatem skutecznie i wielokrotnie oddziaływać na innych i na nasze relacje zawodowe. Często zdjęcie decyduje o pierwszym wrażeniu oraz o tym czy budzimy zaufanie oraz pozytywne emocje wśród potencjalnych partnerów biznesowych i pracodawców.

Z takim właśnie celem przyszedł do mnie Michał. Potrzebował zdjęć wizerunkowych, które uwydatnią jego wygląd, cechy charakteru i profesjonalizm.
Michał jest aktorem, dlatego sesję zdjęciową zrealizowaliśmy w kilku miejscach w centrum Warszawy; w pobliżu Placu Grzybowskiego (część biznesowa) oraz obok Teatru Narodowego i w kawiarni Antrakt (kulturalno – aktorski charakter wnętrz). W czasie sesji biznesowej skupiłam się na robieniu jak największej ilości portretów (od dawna wiadomo, że portret najbardziej skutecznie odzwierciedla wizerunek i charakter przedstawianej osoby). Z racji dosyć wolnego zawodu Michała, postawiliśmy na rozluźnienie atmosfery i na kilka kokieteryjnych ujęć. W sesji wizerunkowej brakuje więc idealnie eleganckiego wyglądu – nie daliśmy krawatu, brak też takich rekwizytów jak laptop czy zegarek.

Jeżeli jesteście ciekawi efektów Naszej współpracy to koniecznie zapraszam do oglądania 🙂

Jeden komentarz do “Sesja biznesowa w Warszawie z Michałem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Call Now Button